Cariere

Echipa noastră este în continuă creștere și dezvoltare. Vrei să ni te alături?

Trimite CV-ul tău la adresa de email contact@conversion.ro cu denumirea job-ului pentru care aplici.

Digital Art Director

Creator cu experienta de peste 3 ani in agentii.

Stam cu geana dupa un Art care sa-si puna la bataie skillurile de concept, story telling, strategie si pasiunea pentru digital si tehnologii noi.
Sa stoarca lacrima din client si engagement-ul din public.

Mail daca vrei să aplici, Share dacă știi pe cineva: contact@conversion.ro
Deadline: 30 martie 2018

Office Assistant

Cautam coleg care sa ne asigure buna desfasurare a activitatii la locul de munca din punct de vedere administrativ.

Responsabilitati:
- Aprovizionarea pentru birouri si protocol;- Rezolvarea problemelor administrative;
- Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management;
- Distribuirea corespondentei interne si externe;
- Planificarea deplasarilor (rezervari pentru zboruri si cazare);
- Primirea persoanelor din afara societatii;
- Intocmirea fiselor de protectia muncii si PSI;
- Transmiterea pontajului catre departamentul HR;
- Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele companiei.

Cerinte :
- Abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
- Cunostinte Microsoft Office (Excel, Word, Outlook);
- Cunosterea limbii engleze la nivel mediu (scris,vorbit);
- Responsabilitate, punctualitate si seriozitate;
- Atitudine pozitiva si proactiva;
- Abilitati de a lucra bine in echipa, dar si independent.

Ce oferim:
- Salariu competitiv;
- Posibilitate de promovare;
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- Pachet beneficii la alegere (tichete de masa, pensie privata, cursuri perfectionare);
- Asigurare medicala privata;
- Fructe proaspete zilnic si cafea buna :) .